Początek roku to doskonała okazja do wyznaczania nowych celów i wyzwań, zwłaszcza jeśli chodzi o rozwój własnej firmy. Zapraszamy do korzystania z bogatej oferty darmowych szkoleń dostępnych na stronie Akademii PARP – Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.  To wyjątkowa szansa, aby zdobyć wiedzę i kompetencje niezbędne do osiągnięcia sukcesu w biznesie.

Baza darmowych szkoleń Akademii PARP przygotowana została z myślą zarówno o przedsiębiorcach sektora mikro, małych i średnich firm, osób planujących uruchomienie własnej firmy, ale również wszystkich chcących poszerzyć kompetencje z zakresu wiedzy biznesowej. Baza szkoleń pogrupowana została na kategorie tematyczne: finanse, kompetencje, marketing, prawo i zarządzanie, które dostoswane zostały  do różnych poziomów zaawansowania.

Proces korzystania z platformy szkoleniowej jest prosty. Wystarczy zarejestrować się, podając imię, nazwisko i adres e-mail. Po aktywacji konta, można swobodnie logować się do platformy i wybierać interesujące kursy. Zalogowani użytkownicy mają elastyczność uczestnictwa w szkoleniach według własnego planu, a każdy kurs posiada informację dotyczącą przewidywanego czasu trwania. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę.

Dzięki darmowej bazie szkoleń Akademii PARP zyskasz nie tylko wiedzę, ale również praktyczne umiejętności, które pomogą Ci osiągnąć sukces w biznesie.

Zachęcamy zatem do korzystania z darmowej bazy wiedzy Akademii PARP.

Obraz autorstwa Freepik