Aktualności - Fundacja Rozwoju Śląska
Zamów rozmowę
Strona główna / Aktualności

Aktualności

Fundusz Stypendialny – podsumowanie naboru wniosków.

Fundusz Stypendialny – podsumowanie naboru wniosków.

30 czerwca br. zakończyliśmy nabór wniosków w ramach Funduszu Stypendialnego im. Johanna Krolla 2024. Nasze stypendia cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością, czego świadectwem jest liczba złożonych wniosków z terenu całej Polski, łącznie wpłynęło 139 wniosków.

Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców z trenu Subregionu Południowego

08 lipca 2024

Uwaga Przedsiębiorcy powiatów głubczyckiego, nyskiego i prudnickiego!

W imieniu organizatorów Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie opolskim oraz Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki zapraszamy na spotkanie informacyjne pn. „Opolskie konkurencyjne – Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie Subregionu Południowego (powiaty: głubczycki, nyski i prudnicki).

Sprzedaż hotelu w Raszowej obok Góry św. Anny – ogłoszenie syndyka

01 lipca 2024

Syndyk masy upadłości przedsiębiorstwa Marcin Stora STORA ZPUH Gastronomia Hotelarstwo ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomość (działki nr 503/3 i 504/2) zabudowaną budynkiem hotelowo-restauracyjnymi „Viktorjan”, położona przy ul. Góry Świętej Anny 94 w miejscowości Raszowa, w gminie Leśnica, w powiecie strzeleckim, w województwie opolskim.

Fundusz „Język Niemiecki Ma Wartość” – Podsumowanie Działań

29 czerwca 2024

Fundacja Rozwoju Śląska to nie tylko wsparcie dla przedsiębiorstw, ale również szeroka działalność statutowa, w tym Fundusz Wsparcia Edukacji Języka Niemieckiego „Język Niemiecki ma wartość”.

Przedstawiamy podsumowanie zrealizowanych działań. Szczegółowe informacje dostępne są w sprawozdaniu na naszej stronie internetowej.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za wsparcie!