W imieniu organizatora Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach zapraszamy na 13. Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbędzie się w dniach 25-27 października 2023 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Dowiedz się jak osiągną sukces w biznesie, nawiąż kontakty z przedsiębiorcami, inwestorami oraz przedstawicielami różnych instytucji branżowych. Weź udział w interaktywnych panelach i dyskusjach na temat wyzwań i innowacji w sektorze MŚP. Ponadto poznaj najnowsze trendy i technologie, które pomogą Twojej firmie osiągnąć sukces, dowiedz się jak zdobyć wsparcie finansowe i dostęp do funduszy unijnych , a jednocześnie dziel się wiedzą i doświadczeniem z innymi.

Do udziału w wydarzeniu zachęcamy poza właścicielami firm z sektora MŚP, przedstawicieli firm, instytucji oraz organizacji  współpracujących  z tym sektorem gospodarki, mających wpływ na kształtowanie warunków jego działalności i wzrostu.

Europejski Kongres MSP podzielony został na  8 zakresów tematycznych : Ready for change?, Start-up i innowacje, firma to ludzie, prawo i podatki, finanse i inwestycje, Smart City dla biznesu, Marketing i sprzedaż, Global Business Meeting.

Nie przegap wyjątkowej okazji do wzrostu swojego biznesu i budowania relacji z liderami rynku.

Zarejestruj się już teraz.

Szczegóły dotyczące udziału oraz program dostępny jest na stronie organizatora.

Grafika: EKRMSP