Podatek od śladu węglowego - nowe wyzwania dla importerów. Mężczyzna w koszuli siedzi przy biurku, notuje w kalendarzu. Na pierwszym planie otwarty laptop.

W imieniu organizatora Enterprise Europe Network działającego przy Stowarzyszeniu Promocja Przedsiębiorczości w Opolu oraz Europe Direct Opole zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium pt. ”Podatek od śladu węglowego  – nowe wyzwanie dla importerów”, które odbędzie się dnia 23 lutego 2023r. o godz. 10.45.

Webinarium adresowane jest dla wszystkich podmiotów dokonujących importu do Unii Europejskiej takich towarów jak m.in. nawozy, cement, produkty stalowe i aluminiowe, a także wybrane chemikalia. W trakcie webinarium przekazane zostaną informacje nt. rewolucyjnych zmian w zakresie obowiązków i zobowiązań finansowych, jakie czekają importerów w związku z wprowadzeniem podatku od śladu węglowego. Pierwsze obowiązki mają wejść w życie jeszcze w 2023 roku.

Udział w webinarium jest  bezpłatny, można go zgłosić poprzez wysłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 22.02.2023r na adres mailowy . O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń, liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegóły nt. webinarium „Podatek od śladu węglowego – nowe wyzwanie dla importerów”

Zachęcamy do udziału w webinarium.