Szkolenie Krajowej Izby Gospodarczej to wyjątkowa okazja do spotkania z najlepszymi praktykami e-commerce w Polsce, zaangażowanymi w projekt cross-border.pl Eksperci, którzy występują na najbardziej znanych eventach e-commerce w Polsce, podzielą się z uczestnikami wiedzą o rozpoczęciu zagranicznej sprzedaży już 25.04. (czwartek)!

Dołącz do szkolenia i zdobądź cenne kontakty.

Zapytaj na żywo ekspertów o najbardziej interesujące Cię kwestie związane z e-eksportem. Kogo będziesz miał okazję spotkać?

Damian Wiszowaty z Gonito

Ekspert sprzedaży na Amazon, założyciel oraz CEO Gonito – agencji, która jako pierwsza w Polsce zaoferowała wsparcie i optymalizację sprzedaży na Amazon, pomagając firmom – producentom i dystrybutorom w wejściu na nowe zagraniczne rynki.

Sebastian Jastrzębski i Jakub Wiśniewski z Get Noticed Agency

Doświadczeni eksperci reklamy internetowej z wykorzystaniem Google Ads oraz lokalnych platform reklamowych. Z powodzeniem prowadzą kampanie reklamowe dla znanych polskich marek, zarówno na rynku krajowym, jak i na rynkach zagranicznych.

Paweł Bilczyński z Expandeco

Country manager w Expandeco. Wspiera sklepy internetowe w odnoszeniu sukcesów na zagranicznych rynkach, pomagając im lepiej spełniać oczekiwania ich nowych klientów.

Wojciech Małagocki z GlobKurier.pl

Head of E-commerce w GlobKurier.pl. Całe życie w branży e-commerce. Przez lata rozwijał sklep internetowy, przechodząc przez wszystkie schodki kariery: od obsługi klienta do zarządzania działem e-commerce.

Zarejestruj się już dziś i zapewnij sobie miejsce: www.cross-border.pl/szkolenia

Nie czekaj do ostatniej chwili – ilość miejsc ograniczona!

Organizatorzy szkolenia: Krajowa Izba Gospodarcza i cross-border.pl, Amazon, Gonito, we współpracy z Opolska Izba Gospodarcza.
Patronat Honorowy: Ministerstwo Rozwoju i Technologii.
Patroni: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Fundacja Rozwoju Śląska, Biznesowa Grupa Opole. Patroni medialni: TVP 3 Opole, Radio Opole, O!Polska.