Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza na 30. Polsko-Niemiecko-Czeskie Forum Kooperacji Firm, stanowiące największą giełdę kooperacji w Polsce, które odbędzie się 16 listopada 2023 w Karpaczu.

W ramach forum mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa mają możliwość zaprezentowania oferty, wymianę doświadczeń oraz nawiązanie bezpośrednich kontaktów handlowych i biznesowych z firmami z Polski, Niemiec i Czech.

Do udziału w forum  organizator zaprasza mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, m.in. z branż takich jak: odnawialne źródła energii, elektromobilność, tworzywa sztuczne, metal, budowa maszyn i urządzeń, konstrukcje lekkie, motoryzacja i automatyzacja, elektronika, elektromechanika i mikroelektronika, logistyka i transport, IT, jednostki badawczo-rozwojowe, budownictwo, organizacje sieciowe i placówki transferowe, jednostki wsparcia biznesu.

Forum składa się z dwóch części giełdy kooperacyjnej B2B oraz panelu dyskusyjnego „30 lat przemian: Biznes i współpraca na polsko-niemiecko-czeskim pograniczu”.

Szczegółowy program Forum dostępy jest na stronie organizatora.  

Zgłoszenia do udziału w forum należy dokonać pod adresem www.forumsystem.eu w terminie od 01.09.2023 do 27.10.2023r.

Udział w forum jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Forum tłumaczone będzie symultanicznie w trzech językach: polskim, niemieckim oraz czeskim.

Zachęcamy do udziału.