Przedsiębiorco szukasz możliwości rozwoju swojego biznesu w oparciu o lokalne kontakty? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję! W imieniu organizatorów Opolskiej Izby Gospodarczej oraz firmy Wertui zapraszamy na bezpłatne spotkanie networkingowe „Twórz sieć sukcesów – Edycja #2”.

Kiedy?

Spotkanie odbędzie się 8 lutego 2024 (czwartek) w godz. 11.00-14.00 w siedzibie Opolskiej Izby Gospodarczej (ul. Krakowska 39). Spotkanie poprowadzą eksperci z dziedziny networkingu z firmy Wertui.

Dlaczego warto skorzystać ze spotkania ?

Spotkanie stanowi doskonałą okazję do budowania trwałych relacji z lokalnymi przedsiębiorcami. Dowiesz się jak skutecznie wykorzystać narzędzia networkingu w biznesie, zdobywając cenne wskazówki od doświadczonych ekspertów z tej dziedziny. W trakcie spotkania otrzymasz nie tylko konkretne narzędzia, ale także strategie, które pozwolą Ci skutecznie rozwijać swoją sieć kontaktów biznesowych, co może stanowić kluczowy element sukcesu w dzisiejszym biznesie. Otrzymasz również możliwość nawiązania współpracy i promocji Twojego biznesu, prezentując swoją firmę przed innymi uczestnikami

Jak zgłosić się na spotkanie?

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy wysłać zgłoszenie na mail: biuro@oig.opole.pl, tel. 784 038 500. W zgłoszeniu proszę podać imię, nazwisko, stanowisko, firmę i nr telefonu do kontaktu każdej zgłaszanej osoby. Na zgłoszenia Opolska Izba Gospodarcza czeka do  6 lutego (wtorek).

Do udziału zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, którzy poza zdobyciem praktycznej wiedzy, są zainteresowani tworzeniem platformy do budowania trwałych relacji biznesowych.  

Szczegóły spotkania na stronie organizatora: www.oig.opole.pl