Nowy rozdział, nowy wizerunek . Prezentujemy swoje odświeżone logo i identyfikację wizualną.

Nasza metamorfoza to nie tylko estetyczne odświeżenie, to również przejaw naszego zaangażowania w rozwój i nowoczesne spojrzenie na biznes oraz jego rozwój. Każdego dnia wspieramy setki przedsiębiorców w zmianie, nadszedł czas na nas samych.

„Rebranding to dobra okazja do przypomnienia czym się kierujemy – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji. I właśnie w taki sposób traktujemy zmianę naszej identyfikacji wizualnej” Henryk Wróbel – Prezes Fundacji.

Dlaczego Rebranding?

Wprowadzenie nowego wizerunku to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim odpowiedź na dynamiczne wyzwania rynkowe. Chcemy, aby nasza identyfikacja wizualna odzwierciedlała nowoczesność, innowacyjność i świeżą perspektywę, zgodną z ewoluującymi potrzebami naszych klientów.

Nowy wizerunek, ta sama misja: tworzyć warunki sprzyjające rozwojowi działalności gospodarczej. Nowe logo i identyfikacja wizualna to świadectwo naszego zaangażowania w doskonalenie obsługi naszych klientów. Chociaż zewnętrznie się zmieniamy, to wartości, na których budowaliśmy naszą reputację, pozostają niezmienne.

Jako Fundacja Rozwoju Śląska świadczymy kompleksowe usługi okołobiznesowe, wspierając mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Oferujemy wsparcie finansowe, usługi księgowe, kadrowo-płacowe, wirtualne biuro, wynajem sali konferencyjnej i wiele więcej!

Niezależnie od zmiany wizerunku jesteśmy tu, by tworzyć warunki sprzyjające rozwojowi Twojej działalności gospodarczej.